Рафтинг тури Буковель

рафтинг буковель

Любите екстремальний і активний літній відпочинок? Тоді рафтинг у Буковелі – те, що вам потрібне! Незаймана природа, бурхливі гірські ріки та максимальний адреналін. Сплави на катамаранах та рафтах дозволять насолодитися красою Карпат. Прямо зараз замовляйте рафтинг тур з Буковелю у менеджерів компанії Трансфер-Буковель за найвигіднішою ціною.

Найкращі річки для сплаву на рафтах у Карпатах

Сплави по непокірних гірських річках ідеально підійдуть для любителів гострих відчуттів та яскравих вражень. Ви можете насолодитися неймовірними краєвидами та чистим повітрям, отримуючи масу позитивних та приємних емоцій.

З кожним роком рафтинг у Карпатах стає все популярнішим, оскільки дозволяє вирушити у незабутню водну пригоду. Найбільший попит серед туристів має село Дземброня, розташоване в серці Карпат.

Це найвисокогірніше село України з екстремальними маршрутами, розвиненою інфраструктурою, розкішними краєвидами, чистим гірським повітрям та умиротвореною тишею. Закарпаття славиться своїми бурхливими річками, що ідеально підходять для рафтингу.

Прут

Це одна з найскладніших для рафтинг рік у всій Україні (4-5 категорія). Вода тут непередбачувана та нестабільна, тому «зловити» її зможуть лише люди з підготовкою. Після опадів піднімається дуже швидко, стаючи швидкісною та потужною.

Чорна Тиса

Річка знаходиться у верхів’ях, малооб’ємна та досить цікава. Замовивши рафтинг у Карпатах по Тисі, будьте готові до того, що тут необхідно «ловити воду». Складність порогів – 2-3 категорії. Верхні зливні пороги підходять для каяків та байдарок. Середня частина є висоководною, тому призначена для двомісних катамаранів.

Стрий

Річка захоплююча тільки після дощів або у весняний період, оскільки має безліч перешкод у вигляді гілок, вузьких проток та перекатів. Пороги тут не складні (1-2 категорії). Вода рівнинна та спокійна, що протікає по долині. Такі сплави на катамаранах, рафтах та байдарках підійдуть для новачків.

Свіча

Має подібності до р. Стрий, в яку і впадає, але відрізняється великою кількістю перешкод і другою категорією складності. Після опадів в першій половині квітня починає наповнюватися водами. Протікає по безлюдних та мальовничих місцях, якими можна помилуватися, сплавляючись на байдарках або катамаранах.

Мізунка

Складна річка (3-4 категорії), що вимагає уважності та підготовки, оскільки сплав по ній дуже насичений і динамічний. Відрізняється наявністю різноманітних порогів та мальовничої природи.

Рафтинг в Буковелі: чому варто спробувати?

Рафтинг тури Буковель – екстремальне «знайомство» із природою на гірських річках. Він дозволяє побачити пишноту та спокій води, а також підняти рівень адреналіну в крові від бурхливих та непокірних потоків.

Ті, хто спробував рафтинг, оцінили переваги такого виду відпочинку:

  • викид адреналіну, що супроводжується бадьорістю та потужним емоційним струсом. Така маса відчуттів дозволить забути про перевтому, депресію та проблеми;
  • зниження стресу. навколишня тиша максимально розслабляє, неприємні життєві аспекти вирушають на другий план. Ви насолоджуєтеся чудовими краєвидами та звуками дикої природи;
  • гірське повітря – чисте і ароматне, що сприятливо впливає на мозок, легені та серце;
  • зміцнення м’язової системи завдяки постійній напрузі на плечі, спину та руки;
  •  найкраще кардіо-тренування. Наповнене киснем повітря у поєднанні з фізичними навантаженнями стануть ефективною заміною звичного тренажерного залу;
  • незабутня пригода – рафтинг у Карпатах проводиться у колоритних місцях, які заворожують своєю красою та величчю;
  • спільне проведення часу – незалежно від того, з ким ви вирушили в тур, із сім’єю чи друзями, ваші стосунки стануть ще міцнішими, оскільки рафтинг вимагає лідерських якостей, командної згуртованої роботи та дисципліни. Також постійно спілкуватиметеся, не відволікаючись на другорядні справи;
  • самооцінка підвищується. Рафтинг – це як змагання із самим собою та спосіб показати собі, що будь-які перешкоди можна подолати.

Киньте виклик бурхливій річці, отримайте масу незабутніх емоцій, насолодіться активним та екстремальним відпочинком, а ми у цьому вам допоможемо. Пам’ятайте, що рафтинг вимагає професійного інструктора, який розповість про правила поведінки на воді, керування рафтом, підстрахує у разі виникнення непередбачуваної ситуації. Тому не звертайтеся до сумнівних та недосвідчених організацій, оскільки від вашого вибору залежить ваша безпека.

Рафтинг туру в Карпатах – обирайте найкращих

Компанія Трансфер-Буковель – ваша гарантія комфортної та безпечної поїздки. Вже не один рік наша команда займається пасажирськими перевезеннями до Карпат. Ми пропонуємо клієнтам сучасний транспорт, досвідчених водіїв та розумні ціни на свої послуги.

Доступну цінову політику ми формуємо завдяки тісній співпраці з туристичними агенствами та готелями. Замовляючи рафтинг у Карпатах, ви зможете заощадити близько 10-30%. Головним правилом нашої компанії є максимальна безпека кожного пасажира.

Ми безпосередньо працюємо з найкращими турагенствами, які пропонують якісне спорядження та високий рівень сервісу. Тому забронювати тур можна у нас, зв’язавшись із операторами за вказаним на сайті номером. Вони дадуть відповідь на всі цікаві для вас питання і поінформують про нюанси проведення рафтингу в Карпатах.

Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
udemy free download
download lenevo firmware
Premium WordPress Themes Download
udemy course download free