Приватний гід в Буковелі. Замовити екскурсію

екскурсія буковель

Не знаєте чим зайнятися в Буковелі? Нудьгуєте Ви, Ваша дружина, діти, теща, коханка, ділові партнери і т.д.? – Вихід є! Замовляйте послуги приватного гіда в Буковелі. Гарантуємо гарний настрій, цікаві екскурсії і море позитиву!

Наш екскурсовод в Буковелі готовий зустрічати Гостя в його готелі вже за годину після замовлення. Максимальна гнучкість: піші екскурсії Буковелем, на Вашому авто, на нашому авто, на лижах, в собачих упряжках і т.д.

Піша екскурсія Буковелем. Що подивитися

Окрім катання на лижах, взимку на Буковелі є файна ковзанка і санна траса. Також можна спробувати сноутюбінг, веселий та простий спуск на «надувних пончиках». Особливим спогадом стане пригодницька мандрівка в упряжці з їздовими собаками хаскі. То буде як у кіно: нарти, собаки, засніжені сосни і маршрут з контрольними точками.

Окремим пунктом обов’язково варто відвідати Ice land – готель, який повністю збудований із льоду. Тут є фото зони з крижаними скульптурами, бар і номери, де навіть ночують туристи. Температура в цьому готелі сягає до -5 градусів за Цельсієм, тож гості мусять зігріватись у теплих спальниках та хутрі.

Як же без оглядового підйому на гору. Будь-хто із гостей курорту може придбати квиток на підйомник та подивитись на Буковель із висоти.

Довкола красуватимуться гори Карпати,  смереки, снігові вершини та мальовничі простори. Від такого важко відвести погляд, особливо коли у Буковелі сідає сонце.

Доста нагулявшись по курорту,  можна відвідати Ворохту. Тут смачно та недорого пообідаємо у колибі (наше секретне місце!), погуляємо колоритним великим ринком з гуцульськими сувенірами і обов’язково заїдемо до австрійських віадуків (стародавні велетенські кам’яні мости, якби ви не знали).

Яремче. Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яним рестораном “Гуцульщина”.

Приватний гід в Буковелі. Переваги

  • Наш екскурсовод – життєрадісний цікавий співрозмовник
  • Цікава програма
  • Піші екскурсії на курорті Буковель
  • Екскурсії автомобілем (Вашим або нашим) із заїздом в Татарів, Микуличин і Яремче
  • Українською або російською мовами
  • Від 300 грн/год (окремо оплачується транспорт, витяги, харчування і т.д.)

Замовити екскурсію на Буковелі

Для замовлення туру із нашим приватним гідом в Буковелі, будь ласка, заповніть контактну форму або зателефонуйте нам за номером +380673464489 Наш оператор організує все необхідне в найкоротший термін.