Про нас

Компанія Трансфер на Буковель пропонує широкий вибір автомобілів та автобусів для комфортної та безпечної поїздки в найрізноманітніші куточки Західного регіону. Автопарк нашої компанії налічує більше десятка сучасних мінівенів, які швидко доставлять Вас в необхідний пункт призначення.

Для того, щоб їхати в Карпати не обов’язково використовувати власний транспортний засіб. Наші висококваліфіковані водії зроблять Вашу подорож безпечною і комфортною. Вони знають як доїхати до Буковеля швидко і по наймальовничіших дорогах. Для того, щоб замовити авто в Буковель достатньо зв’язатися з менеджерами компанії “Трансфер на Буковель”. В залежності від Ваших побажань і кількості мандрівників, наші дівчата підберуть для Вас найкращий варіант транспортного засобу.

Компанія “Трансфер на Буковель” – це команда класних фахівців, які організують для Вас комфортний трансфер Львів Буковель. Наш досвід роботи дозволяє гарантувати Вам високий рівень сервісу.

ОСНОВНІ ПОСЛУГИ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ КОМПАНІЇ
«ТРАНСФЕР НА БУКОВЕЛЬ»

Завдяки компанії “Трансфер на Буковель” Ви з легкістю потрапите в будь-яку точку Західного регіону. Поїздка в Буковель зі Львова стане для Вас справжнім святом, який подарує лише приємні враження.

Крім того, з компанією “Трансфер на Буковель” Ви також зможете замовити трансфер Драгобрат Ясіня або трансфер Ясіня Буковель. Компанія “Трансфер на Буковель” допоможе реалізувати подорож на будь-який смак.

Для того, щоб їхати в Карпати не обов’язково використовувати власний транспортний засіб. Наші висококваліфіковані водії зроблять Вашу подорож безпечною і комфортною. Вони знають як доїхати до Буковеля швидко і по наймальовничіших дорогах.

Для того, щоб замовити авто в Буковель достатньо зв’язатися з менеджерами компанії “Трансфер на Буковель”. В залежності від Ваших побажань і кількості мандрівників, наші дівчата підберуть для Вас найкращий варіант транспортного засобу.

  • Трансфер в аеропорт Львів
  • Трансфер по Західній і Центральній Україні;
  • Трансфер від вокзалу до Буковеля;
  • Трансфер співробітників на корпоратив;
  • Трансфер гостей на урочисту подію;
  • Виїзд за клієнтом в будь-яку точку України/Європи;
  • Оформлення індивідуальних замовлень.
  • Можливість скористатися послугою водій з власним авто Карпати;
  • Безпечні пасажирські перевезення в Карпатах для малих і великих груп.

Замовити трансфер

ОСНОВНІ

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ “ТРАНСФЕР НА БУКОВЕЛЬ”:

Надаємо для наших клієнтів VIP трансфер на Буковель

Надаємо високий сервіс в середині салону автомобіля

Перевезення невеликих груп відпочиваючих по Львову та Західному регіону легковим авто або мікро-автобусом

Можливість індивідуальних замовлень і водійське супровід на корпоративи і урочисті події

Висококваліфіковані водії щорічно проходять курс підвищення водійської кваліфікації гірській місцевості

Різні поїздки для відпочинку на нових мікроавтобусах таких як – Volkswagen, Renault, Opel

Можливість замовити сучасні автобуси для перевезення на Буковель (49 місць)

Базова екскурсійна програма від водіїв автомобіля

Високий сервіс в обслуговуванні, який відзначають наші клієнти

Доступна цінова політика і зручна система знижок для всіх пасажирів

АВТОМОБІЛЬНІ
ЕКСКУРСІЇ В ЯСІНЯ

У період подорожей особливе значення має не тільки зручність і швидкість автомобіля, але і кваліфікація водія. Водій з власним авто на Буковелі стане для Вас справжньою знахідкою. Наші водії відмінно знають карпатські дороги і цікаві історичні факти.

Для любителів безпечного трансферу в Буковель або в Ясіня,  водій з власним авто Карпати стане для Вас справжньою знахідкою. Ви можете зупинитися біля необхідної галявини і почати захоплюючу подорож з наметами, яка запам’ятається надовго. 

Наші водії відмінно знають карпатські дороги і цікаві історичні факти. Тепер Вам не доведеться хвилюватися про те, що Ви зовсім не знаєте місцевості або, де ж знаходиться необхідний готель. 

Ясіня здавна славилися своїми мальовничими панорамними видами, до яких хочеться повертатися знову і знову. Це відмінне місце для подорожі в Карпати з палатками. Для любителів безпечного трансферу в Буковель або в Ясіня,  водій з власним авто Карпати стане для Вас справжньою знахідкою. Ви можете зупинитися біля необхідної галявини і почати захоплюючу подорож з наметами, яка запам’ятається надовго.

Наші водії відмінно знають місцевість Західного регіону, тому швидко і правильно доставлять Вас в красивий куточок Українських Карпат. Завдяки професійним водіям з компанією «Трансфер на Буковель», Ваш відпочинок буде максимально комфортним і безпечним.

 

 

 

ВИГІДНА
ЦІНОВА ПОЛІТИКА

Ми турбуємося про час і кошти наших клієнтів. Тому ми пропонуємо не лише трансферні послуги європейської якості, але й доступні ціни. Якщо Вам потрібен водій з власним авто Карпати, ми готові допомогти.

У будь-який зручний для Вас час Ви можете замовити проїзд в Буковель або проїзд до Драгобрат за доступною ціною. Таж компанія “Трансфер на Буковель” пропонує трансфери з Карпат.

Відпочиваючи в будь-якому куточку Українських Карпат, компанія “Трансфер на Буковель” своєчасно організує для Вас необхідний трансфер і швидко доставить Вас в будь-яке місто України.

Для того, щоб замовити трансфер в Карпати або зі знаменитих українських гір, вам достатньо зв’язатися з менеджерами компанії “Трансфер на Буковель”.

Останні новини