Тури з Буковелю в Парк Легенд Гедзьо

Тури з Буковелю в Парк Легенд Гедзьо

Буковель, визнаний перлиною Карпат, приваблює туристів своїми захоплюючими гірськими краєвидами, кришталево чистим повітрям та найсучаснішими гірськолижними трасами. Проте, у цьому районі, крім гірських пригод, прихована справжня перлина – Парк Легенд Гедзьо.

Гедзьо – новий парк розваг у Яремче

Ви можете замовити тур в Гедзьо з Буковелю для вашої сім’ї, компанії друзів або групи. В Гедзьо вам обіцяють унікальне селище хоботів в Карпатах. Цей тематичний парк знаходиться поруч із відомим водоспадом Пробій. Він складається із будиночків всередині пагорбів і на деревах.

Парк Гедзьо в Яремче пропонує величезну кількість Інстаграмних фотозон.

На території парку розташовано анімаційний гобіт-паб, міні-зоопарк, палац скарбів з тематичним магазинчиком сувенірів, а також озера, водоспади і гойдалки. Це лише частина різноманіття локацій, які доступні тут.

Приватні тури із Буковелю в Гедзьо

Ви можете замовити приватний тур в Гедзьо (Яремче) з Буковелю. Ми організовуємо транспорт і гіда. Оскільки тур приватний, наш міні вен із гідом забере Вас тоді і там де ви скажете. Наш автомобіль зустріне вас біля вашого готелю у Буковелю, довезе до парку розваг Гедзьо (Яремче) і після екскурсії доставить назад у Буковель. Наш гід розповість про Карпати, трохи історії Яремче і сам парк Гедзьо.

Тривалість екскурсії – 4,5 год

В програмі також відвідини сувенірного ринку в Яремче і водоспаду Пробій.

Вартість туру: 4300 грн. В цю ціну входить трансфер Буковель – Гедзьо – Буковель та послуги гіда. Вхідні квитки у Парк розваг «Гедзьо» туристи оплачують окремо (кожен за себе). Ціна за мінівен (максимум 8 пасажирів). Ви можете замовити транспорт на потрібну вам кількість учасників.

Щоб замовити екскурсію в Гедзьо з Буковелю телефонуйте нам за номером +380673464489. Наші оператори допоможуть Вам оформити заявку.

Подорож з Буковелю в Парк Легенд Гедзьо – це не просто екскурсія. Це справжня пригода, яка об’єднує гірські краєвиди з багатовіковою історією фольклору. Тут можна відчути карпатську магію, не залишаючи затишку  гірського курорту Буковель. Ця подорож залишить вам незабутні враження та збагатить ваше розуміння різноманіття культурного спадку світу.

Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
udemy free download
download micromax firmware
Download Nulled WordPress Themes
free download udemy paid course