Трансфер Яблуниця – Буковель

Шукаєте як доїхати з Яблуниці в Буковель? Наша компанія пропонує замовити послугу трансфер з Яблуниця до Буковеля. Щодня, у зручний для Вас час, наш водій з авто відвезе вас з Буковеля до Яблуниці або з Яблуниці до гірськолижного курорту Буковель.

Перевезення пасажирів з готелю в Яблуниці. Мінівени і легкові автомобілі. Досвідчені лижники добре знають Яблуницю завдяки бугельним витягам «Коза» та «Динамо». Саме тут, в Яблуниці, багато хто з нас вперше встав на лижі.

Сьогодні село Яблуниця (Яремчанська міська рада) є надзвичайно популярним місцем для проживання лижників. Вся справа у ціні. Ціни тут набагато привабливіші ніж у Буковелі, а відстань до курорту незначна. Багато відпочиваючих щодня користуються послугою трансферу: вранці до буковельських витягів, увечері — назад до готелю Яблуниця. Популярні місця: готель Горгани і ресторан Високий Перевал.

Переважна більшість садиб у Яблуниці пропонують проживання разом із харчуванням. Щодо фінансів, це виходить дуже вигідно порівняно з розкрученим Буковелем. Зручні умови проживання разом із гуцульською кухнею – ідеальний рецепт для лижників усіх часів та народів. Окрім того, тут спокійно. Немає суєти та шуму Буковеля.

Є така думка, що якщо ви хочете приїхати з міста до міста, то вам треба поселитися в одному з готелів «Буковель». Якщо ж ви хочете приїхати з міста в гори, вам дорога до села Яблуниці. Це пояснює чому багато людей постійно приїжджають саме до Яблуниці, незважаючи на те, скільки у них грошей. Вони цінують спокій.

Трансфер Яблуниця Буковель. Ціна 2024

АвтомобильЦена, грн
Мінівен (8 пасажирів)1050
Mercedes S Class, W2213000
Мікроавтобус (20 пас.)3000

Проживання у Яблуниці на будь-який смак. Близько до дороги або центру, а також у віддалених місцях села (присілках). Хто як більше любить. В якому б готелі ви не зупинилися, наші водії знайдуть дорогу, приїдуть вчасно, зустрінуть вас та відвезуть на лижі до Буковеля. Ми пропонуємо оптимальні ціни на трансфер Яблуниця — Буковель. Знижка за умови, що ви замовляєте трансфер протягом двох і більше днів. Наші авто безпечні, нова гума, водії ввічливі, добре знають місцевість.

Щоб замовити трансфер Яблуниця Буковель, зателефонуйте нашому оператору за телефоном +380673464489 або заповніть нашу контактну форму: де і коли вас треба зустріти, скільки пасажирів и т.д. Наш оператор зорієнтує вас які є можливі варіанти, підтвердить заявку та направить контакти вашого водія.

Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Premium WordPress Themes Free
udemy paid course free download
download redmi firmware
Download Nulled WordPress Themes
udemy paid course free download