Киев — Буковель

На сегодняшний день современные люди ведут активный образ жизни, поэтому не удивительно, что они заранее планируют будущую поездку, уделяя внимание даже незначительным мелочам. И совершенно неважно, что это будет: туристический отдых в Буковеле, командировка по работе, официальная встреча, отдых с семьей или друзьями.

Самое важное, чтобы ее организация и реализация были максимально удобными, комфортными и безопасными. В последнее время особой популярностью среди отечественных и зарубежных туристов пользуется Западная Украина, особенно Буковель, который буквально манит красотой свих гор и зелеными красочными просторами.

Поэтому если вы входите в число желающих насладиться отдыхом в Карпатах и находитесь в поиске проверенного, надежного и ответственного перевозчика, тогда компания Трансфер Буковель – к вашим услугам.

Мы готовы организовать для вас комфортный трансфер Киев — Буковель по самой выгодной стоимости, учитывая ваши пожелания, предпочтения и финансовые возможности.

Также наша команда состоит из опытных и вежливых водителей, которые заберут вас с любого местонахождения: автовокзал, аэропорт, железнодорожный вокзал. С максимальным удобством вы доедите до запланированного места назначения. Если вы пожелаете, то наши специалисты с удовольствием организуют специально для вас
увлекательные и познавательные экскурсии по региону или пассажирские перевозки с большим количеством людей. Вы только пожелайте, и мы воплотим ваше желание в реальность!

ОБЕРІТЬ
АВТО ДЛЯ ТРАНСФЕРУ

Показать все
4x4
Легковые
Микроавтобусы

ЗРУЧНИЙ І БЕЗПЕЧНИЙ МАРШРУТ З КВАЛІФІКОВАНИМИ ВОДІЯМИ

Головними робочими принципами нашої транспортної компанії є: безпека кожного пасажира, високий рівень комфорту і якості послуг, що надаються. Наша команда ідеально знає місцевість і орієнтується на ній, має професійні навички, тому гарантуємо, що ви подолаєте шлях з Києва в Буковель з максимальним комфортом в будь-яку пору року незалежно від погоди.

Гірські шляхи славляться непростим ландшафтом і наше завдання вибрати для вас саме комфортне і безпечне пересування. Крім систематичних туристичних маршрутів по просторах великих міст, в число яких входить трансфер Буковель-Київ, наша компанія займається організацією поїздок в дрібні населені пункти.

Не хвилюйтеся, ці містечка також мають чудове поєднання з громадським транспортом. У нас ви можете замовити організаційні поїздки на автобусах, мікроавтобусах і легкових автомобілях.

Трансфер Київ — Буковель. Ціна

Автомобіль Кількість пас. місць Ціна в одну сторону, грн
Hyundai Tucson (2008) 4 17000
Skoda Superb (2014) 4 18000
Volkswagen Passat B8 (2017) 4 19500
Mercedes-Benz GL 450 (2016) 4 41500
Toyota Camry (2016) 4 24000
Mercedes E-class W213 3 29000
Mercedes-Benz S Class W222 (2018) 3 48000
Mercedes S-class W221 3 32000
Mercedes Vito (2010) 7 21000
Volkswagen Caravelle (2013) 8 23000
Mercedes Vito Tourer (2016) 8 25000
Mercedes-Benz V-class (2016) 7 30000

ШВИДКО І ЯКІСНО ОРГАНІЗУЄМО ТРАНСФЕР КИЇВ-БУКОВЕЛЬ

Наша компанія вже багато років займається своєю діяльністю, тому здатна надати клієнтам великий вибір комфортабельних і сучасних транспортних засобів різноманітних марок, що зарекомендували себе в усьому світі з кращого боку. Кожен запропонований нами автомобіль повністю справний і систематично проходить повноцінне технічне обслуговування.

Крім цього, кожен автомобіль відрізняється чистотою, так як виконується капітальне прибирання після кожної поїздки. Наша компанія пропонує значний спектр послуг, які за вашим бажанням можуть бути доповнені такими пунктами:

 • трансфер з будь-яких міст України — вибирайте напрямок, і наші фахівці відвезуть вас від пункту «А» в пункт «В» безпечно і оперативно;
 • зустріч з будь-якої точки міста (автовокзал, залізничний вокзал, аеропорт) одного клієнта або великої туристичної групи;
 • організація поселення і перебування в бажаному місті — допоможемо знайти найкращі для вас готелі з урахуванням побажань і фінансових можливостей;
 • сформуємо екскурсійні маршрути і туристичні поїздки;
 • пропонуємо обслуговування персональних і колективних заходів;
 • можливість взяти машину в прокат з особистим водієм для романтичного побачення, бізнес заходу, ділової зустрічі.

Телефонуйте до наших менеджерів для отримання додаткової безкоштовної консультації.

ТРАНСФЕР ДОСТУПНИЙ КОЖНОМУ!

Для того щоб замовити трансфер Київ-Буковель вам необхідно виконати наступні прості кроки:

 • детально ознайомитися з пропозиціями, які ми пропонуємо на сайті;
 • визначитися з бажаним маршрутом і тривалістю поїздки;
 • уточнити кількість пасажирів;
 • вибрати клас автомобіля;
 • при потребі, зв’язатися в режимі онлайн з нашими фахівцями і визначити наскільки замовлення термінове. Ми доступні 24/7;
 • уточнити всі моменти: місце і час зустрічі з аеропорту, автовокзалу, залізничного вокзалу;
 • з огляду на власні переваги і наші вимоги, підтвердити замовлення;
 • внести встановлену передоплату після формування остаточної вартості.

Завдяки високому рівню обслуговування, безпеки, надійності і багаторічному досвіду роботи, наша компанія може забезпечити вам комфортабельний трансфер з Києва в Буковель і навпаки.