Послуги трансферу недорого

трансфер по Украине

Більшість людей планують відпочинок на час свят, тому що хочуть на свята не лише відпочити, а й провести їх з користю. Щоб їхати за кордон треба оформляти візу. Тому багато хто розглядає варіант відпочинку в межах України.

Найчастіше люди не хочуть їхати на поїзді або летіти літаком, тому вони шукають послуги трансферу недорого. На жаль, останнім часом фірми, які надають недорогі послуги, надають і комфорт такого ж рівня. Найчастіше такі автомобілі не мають кондиціонування, салони знаходяться не в кращому вигляді. Такі моменти призводять до того, що враження від поїздки залишаються не найкращі.

Наша компанія «Трансфер на Буковель» надає послуги за різними цінами, залежно від обраного автомобіля і місця куди Вас потрібно доставити. Ми націлені доставляти Вас в прекрасний куточок нашої країни – Буковель, так як він вважається кращим гірськолижним курортом. Але, звичайно розглядаємо й інші маршрути, виходячи з Ваших побажань.

Багато туристів не розглядають Буковель з певних причин. Перша – не знають де знаходиться Буковель, друга – недооцінюють красу і масштаб відпочинку в цьому гірськолижному курорті. На жаль, через такі дрібниці, люди відмовляються від прекрасного відпочинку і витрачають величезні гроші на закордонні гірськолижні курорти.

Щоб ви оцінили рівень цього курорту, ми надамо інформацію про нього нижче.

Буковель – це гірськолижний курорт на Західній Україні, розташований поблизу Яремчі Івано-Франківської області. Треба зауважити, що цей курорт недавно визнали таким, що найшвидше розвивається.

Поблизу знаходяться такі гори як Буковель, власне назва походить від гори, Бабин Погар і гора Довга, яка вважається найвищою точкою курорту, її висота складає тисячу триста сімдесят два метри.

Сезон катання тут починається з кінця листопада і закінчується в середині або наприкінці квітня (залежить від снігового покрову). На території розташовані готельні комплекси місткістю до півтора тисячі ліжок, а також віли і шале.

Також потрібно сказати, що на території комплексу знаходяться дві школи: лижна школа і велопарк.

Лижна школа має назву «Bukovel Ski School». Вона була заснована в дві тисячі першому році. У ній працюють професійні тренера, які надають наступні послуги:

  • навчають туристів будь-якого віку кататися на лижах і сноубордах;
  • готують спортсменів до змагань;
  • проводять змагання з вищевказаних видів спорту;
  • організовують програми в дитячому спортивному таборі «Буковель»;
  • пропагують здоровий спосіб життя.

Всі інструктори лижної школи Буковелю мають сертифікати та дипломи про те, що вони відповідно навчені і мають право навчати, згідно з міжнародними стандартами.

Велошкола має назву «Bukovel Bike Park». Вона знаходиться на території комплексу. У велопарку є всі необхідні траси для різного виду катання.

Якщо ви віддаєте перевагу велопрогулянкам, то до ваших послуг нададуть трасу більше сорока шести кілометрів, а якщо ви професіонал, тоді вам запропонують швидкісний спуск довжиною п’ять кілометрів.

В парку є десять маршрутів, які мають різний рівень складності, тому за сезон в ньому буває більше шести тисяч туристів. Також в цьому парку проводиться велика кількість змагань.

Якщо ви зацікавилися цим курортом, а ми надали дуже вузьку інформацію про нього, але ви все ж шукаєте послуги Івано-Франківськ вокзал Буковель, подзвоніть нам, і ми з задоволенням допоможемо підібрати для вас автомобіль, щоб відвідати цей курорт.

Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
lynda course free download
download xiomi firmware
Premium WordPress Themes Download
free download udemy course